Čaro vidieka v byte

Čaro vidieka v byte

Pridané: 05.02.2018


Keď sa myslí pokoj a dobrá atmosféra vidieka, mnohí z nás si predstavia domček s veľkou záhradou, kde v lete sa nemusí variť lebo záhrada nám ponúka množstvo plodov, ktoré môžeme jesť len tak alebo vidiecky dom s veľkou posteľou, nafúknutými perinami s množstvom skríň kde sa ukrývajú poklady našich starých mám.

Preneste si neodolateľné čaro vidieka ku Vám domov.

V prvom rade je to drevo, drevené podlahy, okná, dvere. Nechajte vyniknúť samotné drevo - nefarbené, nijak obzvlášť neošetrované. Jeho vôňa Vám bude pripomínať vidiecke lesy a jeho hrejivý dotyk Vás pohladí a prenesie do krásnych spomienok.

Nábytok - starý nábytok zrepasujte, premaľujte, to je to pravé čaro, kedy naše mamy dedili od svojich matiek skrine, či postele. Vážili si ten veľký kus nábytku a ten nábytok, keby mohol rozprával by veľa príbehov. Nábytok býva zväčša robustnejší, stoly bez sklenných výplní.

Snáď najdôležitejšiu úlohu tvoria dekorácie. Porcelánové taniere na stenách, vázy s tradičnými vzormi, sošky či výstavná porcelánová keramika a budete sa cítiť ako u svojej starej mamy.

Trendy sú dnes rôzne, no čoraz viac sa vraciame späť k dávnym časom, ako keby nám pripomínali niečo pekné, niečo kedy boli ľudia šťastnejsí.