Predsieň podľa ideálov

Predsieň podľa ideálov

Pridané: 10.01.2018

Vstupný priestor alebo chodba nemusí byť fádna a nudná, dáme vám pár tipov ako ohúriť vaše návštevy alebo zefektívniť tento priestor. 

Vstavaná skriňa

Umiestnením vstavanej skrine na chodbu získate viac úložného priestoru pre oblečenie a obuv a možno aj viac miesta v skrini vo vašej spálni. Ak chcete vytvoriť "wau" efekt môžete sa s vašim stolárom dohodnúť natom aby vám vyrobil vstavanú skriňu na mieru a to takú, ktorou rozdelíte vstupný priestor s ďalšou miestnosťou. Z jednej strany skriňa na odevy a topánky, z druhej strany napr. taká knižnica. 

Tapety

Jemné vliesové tapety s nenásilným vzorom spríjemnia celkový dojem a zvýraznia nábytok. Tapety odporúčame dať len na jednu stranu steny, nie po celej chodbe. Napríklad ju umiestniť tam kde visí zrkadlo.

Zrkadlo a nábytok

Zväčša bývajú vstupné priestory malé, no ak sa vám tam zmestí lavica s pestrofarebným moderným poťahom máte vyhraté. Vzbudí "wau" efekt a poslúži pri vyzúvaní. Aj v malom priestore by zrkadlo mohlo byť veľké, masívne a celkový dojem z miestnosti bude väčší.

Dekorácie

Jar, leto, jeseň, zima na každé ročné obdobie rôzne dekorácie s ktorými môžeme príjemne zútulniť vstupný priestor do bytu, či domu.