Sprchový kút a jeho plusy

Sprchový kút a jeho plusy

Pridané: 14.02.2018

Pri plánovaní vašej rekonštrukcie myslite nato, či vaša kúpeľňa bude s vaňou alebo so sprchovým kútom. Ak ste sa rozhodli pre sprchový kút tu je pár dobrých rád.

V prvom rade vám neodporúčame investovať do lacnej verzii takéhoto kúta. Predsa len rekonštrukciu robíte pár krát za život a mala by vydržať ďalších pár rokov.

Môžete si vybrať medzi klasickým sprchovým kútom, ktorý si v celku kúpite v obchode alebo hydromasážnou sprchovou kabínou. 

Hydromasážna sprchová kabína sa nijak extra nelíši od klasického kúta. Až nato, že má zopár funkci naviac aby vám dopriala dokonalého relaxu.

Ak sa budete rozhodovať pre sprchový kút, dajte pozor na dobrý a vhodný výber sprchovej vaničky. Dnes sú v ponuke rôzne tvari a veľkosti. Môžete zvoliť štvorcový tvar, oblúkový, obdĺžníkový.

Ak máte kúpeľňu, ktorá potrebuje presvetliť odporúčame si sprchový kút postaviť, kde jednu stenu postavíte zo sklobetónu. Z neho máte tiež na výber - klasický priesvitný, modrý, ružový, zelený. Pre tento výber vám odporúčamenavštíviť do predajne s týmto materiálom. Nielenže kúpeľňu presvetlí ale jej dodá aj potrebný šmrnc.